LOVE SELECTION BOX
39,95€
Yuzulla, ja valkosuklaalla kuorrutettua makeaa lakritsia: 63% valkoinen suklaa (kaakaota vähintään 26%) (EU)(sokeri, kaakaovoi, täysmaitojauhe, emulgointiaineet (soijalesitiini, lesitiini), luonnollinen aromi), riisijauho, sokeri, inverttiisokerisiirappi, melassi, glukoosisiirappi, 2% yuzu (muu kuin EU)(sumutuskuivattu), 1% raakalakritsia (muu kuin EU), sitruunamehujauhe, happo: omenahappo, rapsiöljy, suola, pintakäsittelyaine: sellakka, luonnolliset aromit. Kaakaota vähintään 26%. Gluteeniton. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1985 kJ / 474 kcal |
| Rasva | 22 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 13 g |
| Hiilihydraatit | 65 g |
| - Josta sokereita | 52 g |
| Proteiini | 4.2 g |
| Suola | 0.58 g |
| dimensions | 14.4 cm x 7.2 cm x 7.2 cm |
| Barcode | 5710858015259 |
| Net Weight | 270 g |
| gross weight | 329 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |