LOVE SELECTION BOX
39,95€
Sitruunalla ja valkosuklaalla kuorrutettua suolaa lakritsia:
64% valkoinen suklaa (kaakaota vähintään 26%) (EU)(sokeri, kaakaovoi, täysmaitojauhe, emulgointiaineet (soijalesitiini, lesitiini), luonteinen aromi), riisijauho, inverttisokerisiirappi, melassi, sokeri, 2% raakalakritsia (muu kuin EU), salmiakkia, rapsiöljy, passiohedelmää (pakastekuivattua), 0.5% sitruunamehujauhe (EU), suola, kaakaovoi, vaniljalla maustettu kermajauhe (kerma (suihkukuivataan), luontainen aromi), happo: omenahappo, pintakäsittelyaineet (arabikumi, sellakka), luonnolliset aromit. Kaakaota vähintään 26%. Gluteeniton. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1860 kJ / 444 Kcal |
| Rasva | 20 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 12 g |
| Hiilihydraatit | 58 g |
| - Josta sokereita | 52 g |
| Proteiini | 6.8 g |
| Suola | 0.96 g |
| dimensions | 14.4 cm x 7.2 cm x 7.2 cm |
| Barcode | 5710858014115 |
| Net Weight | 270 g |
| gross weight | 329 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |