SUMMER SELECTION BOX
175 g
- Ilmainen EU-toimitus kaikkiin tilauksiin!
- Ei sisällä gluteiinia eikä liivatetta
- Helppo ja turvallinen maksu Valmistettu Tanskassa
Lajitelma suklaakuorrutettua lakritsia
56% valkoinen suklaa (kaakaota vähintään 26%)(EU)(sokeri, kaakaovoi, täysmaitojauhe, emulgointiaineet (soijalesitiini, lesitiini), luontainen aromi), sokeri, riisijauho, melassi, inverttisokerisiirappi, glukoosisiirappi, hedelmäjauhe ((mansikoita, passiohedelmää, persikka (pakastekuivattua)), ananas mehu (sumutuskuivattu), sitruunamehujauhe), 1% raakalakritsia (muu kuin EU), pintakäsittelyaineet (arabikumi, sellakka, karnaubavaha), happo: omenahappo, rapsiöljy, mustaherukkatiiviste, salmiakkia, suola, luonnolliset aromit, karpalo (kuivattu), vaniljalla maustettu kermajauhe (kerma (sumutuskuivattu), luontainen aromi), stabilointiaine: arabikumi, sitruunamehutiiviste, väriaineet (kalsiumkarbonaatti, kurkumiini, beetakaroteeni, punajuuri, karmiinin), spirulinatiiviste, kaakaovoi, aromi. Valkoinen suklaa: Kaakaota vähintään 26%. Gluteeniton. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1889 kJ / 452 kcal |
| Rasva | 18 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 11 g |
| Hiilihydraatit | 66 g |
| - Josta sokereita | 56 g |
| Proteiini | 4.0 g |
| Suola | 0.82 g |
| dimensions | 3.6 cm x 21.5 cm x 21.5 cm |
| Barcode | 5710858012524 |
| Net Weight | 175 g |
| gross weight | 422 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |