LOVE SELECTION BOX - BLACK
435 g
- Ilmainen EU-toimitus kaikkiin tilauksiin!
- Ei sisällä gluteiinia eikä liivatetta
- Helppo ja turvallinen maksu Valmistettu Tanskassa
Lajitelma suklaakuorrutettua lakritsia:
Ainesosat: 58% valkoinen, dulce-, maito- ja tummaa suklaata (EU)(sokeri, kaakaovoi, maitojauhe, kaakaomassa, luonnolliset aromit, emulgointiaineet (soijalesitiini, lesitiini), herajauhe (maito), maitorasva), sokeri, riisijauho, melassi, inverttisokerisiirappi, glukoosisiirappi, 2% raakalakritsia (muu kuin EU), hedelmäjauhe (passiohedelmää, mansikoita, persikka (pakastekuivattua)), rapsiöljy, kaakaovoi, suola, pintakäsittelyaineet (karnaubavaha, sellakka, arabikumi), täysmaitojauhe, merisuolaa, luonnolliset aromit, dekstroosi, vaniljalla maustettu kermajauhe (kerma (sumutuskuivattu), luontainen aromi), happo: omenahappo, väriaineet (rautaoksidi, kalsiumkarbonaatti, beetakaroteeni, punajuuri, karmiinin), salmiakkia, alkaloitu kaakao, emulgointiaineet (lesitiini, soijalesitiini), stabilointiaine: arabikumi. Valkoinen suklaata: Kaakaota vähintään 26%. Dulce suklaata: Kaakaota vähintään 23%. Maitosuklaa: Kaakaota vähintään 34%. Tumma suklaata: Kaakaota vähintään 70%. Gluteeniton. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1933 kJ / 461 kcal |
| Rasva | 20 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 12 g |
| Hiilihydraatit | 66 g |
| - Josta sokereita | 50 g |
| Proteiini | 4.3 g |
| Suola | 1.1 g |
| dimensions | 3.6 cm x 28.8 cm x 28.8 cm |
| Barcode | 5710858011886 |
| Net Weight | 435 g |
| gross weight | 1208 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |