LOVE SELECTION BOX
39,95€
Habanero-chilillä maustettu lakritsi:
Riisijauho, sokeri, inverttisokerisiirappi, melassi, glukoosisiirappi, 7% raakalakritsia (muu kuin EU), rapsiöljy, suola, 0.4% Habanero-chiliä (EU), pintakäsittelyaine: karnaubavaha, luontainen aromi. Gluteeniton. Vegaaninen. Sisältää lakritsia - kohonneesta verenpaineesta kärsivien henkilöiden on vältettävä tuotteen liiallista nauttimista. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1543 kJ/364 kcal |
| Rasva | 3.8 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 0.7 g |
| Hiilihydraatit | 82 g |
| - Josta sokereita | 37 g |
| Proteiini | 1.1 g |
| Suola | 1.3 g |
| dimensions | 7.2 cm x 7.2 cm x 7.2 cm |
| Barcode | 5710858000996 |
| Net Weight | 150 g |
| gross weight | 192 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |