LOVE SELECTION BOX
39,95€
Punainen lakritsi:
Riisijauho, sokeri, glukoosisiirappi, inverttisokerisiirappi, mustaherukkatiiviste, karpalo (kuivattu), sitruunamehutiiviste, rasiöljy, 1% raakalakristsia (muu kuin EU), pintakäsittelyaine: karnaubavaha, mansikka-aromi. Gluteeniton.Vegaaninen. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1562 kJ / 369 kcal |
| Rasva | 3.2 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 0.8 g |
| Hiilihydraatit | 85 g |
| - Josta sokereita | 38 g |
| Proteiini | 0.4 g |
| Suola | 0.08 g |
| dimensions | 7.2 cm x 7.2 cm x 7.2 cm |
| Barcode | 5710858000972 |
| Net Weight | 150 g |
| gross weight | 192 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |