LOVE SELECTION BOX
39,95€
Salmiakkilakritsi:
Riisijauho, sokeri, inverttisokerisiirappi, melassi, 6% raakalakritsia (muu kuin EU), 5% salmiakkia (EU), rapsiöljy, suola, pintakäsittelyaine: karnaubavaha, luontainen aromi. Gluteeniton. Vegaaninen. Sisältää lakritsia - kohonneesta verenpaineesta kärsivien henkilöiden on vältettävä tuotteen liiallista nauttimista. Säilytetään pimeässä, ei liian lämpimässä tilassa.
| Ravintosisältö | per 100 g |
|---|---|
| Energia | 1572 kJ / 371 kcal |
| Rasva | 4.6 g |
| - Josta tyydyttynyttä | 1.0 g |
| Hiilihydraatit | 76 g |
| - Josta sokereita | 26 g |
| Proteiini | 7.6 g |
| Suola | 1.3 g |
| dimensions | 14.4 cm x 7.2 cm x 7.2 cm |
| Barcode | 5710858001283 |
| Net Weight | 360 g |
| gross weight | 415 g |
| storage | Säilytä suojassa lämmöltä ja kosteudelta |